AIDition benefietfestival voor jong en oud

Zomer

Op zaterdag 21 mei vindt het benefietfestival AIDition plaats voor jong en oud bij Stadslab in Groningen. Hier kun je genieten van live muziek en diverse activiteiten voor het hele gezin. Het benefietfestival wordt georganiseerd door Stichting EducAIDed. Deze Groningse stichting zet zich in voor onderwijs in ontwikkelingslanden. Door naar AIDition te komen, draag jij ook een steentje bij!

Dit jaar is er voor het eerst een spetterend programma voor kinderen en jongeren in de middag vanaf 13.30 tot 18.00 uur

Workshops voor kinderen
Er zijn verschillende workshops en activiteiten. Zo kunnen kinderen creatief aan de slag met een workshop graffiti, leren skateboarden, meedoen met theater of kinderyoga, een workshop gedichten maken volgen en nog veel meer.

Ook is er een voorleeshoekje voor kinderen waar ze prachtige verhalen vertellen! Wil jouw kind graag bewegen, laat ze dan meedoen met de kickboks lessen. Ook zijn er smoothies en glitters... kortom vervelen is er niet bij!

Kom je ook?
Meer informatie vind je op www.aidition.nl

Bron: Benefietfestival AIDition | Kidsproof Groningen